جک سقفی

جک سقفی

جک سقفی از دو قسمت نری و مادگی تشکیل شده است. قسمت پایین جک از جنس لوله با قطر 6 سانتی متر و با ضخامت 2 میلیمتر و قسمت بالایی جک از جنس لوله با قطر 5 سانتی متر و ضخامت 2.5 میلیمتر در دو مدل صلیبدار، ساده (U و Tشکل) و همچنین با قابلیت نصب صلیب متحرک در ارتفاع های مختلف تولید می شود.
با وجود تولید جک های سقفی در ارتفاع و مدل های مختلف، جک سقفی با ارتفاع 3.20 متر و وزن 14 کیلوگرم مدل استاندارد این جک می باشد. جک های سقفی درانواع سقف ها از جمله دال های بتنی و تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می گیرد. توان باربری این جک ها 1.5 تن می باشد.
برای اطلاع از آخرین قیمت انواع جک سقفی و قیمت جک سقفی 4 متری با شماره 09131177078 تماس بگیرید.
 
بهتر است از داربست های مدولار در ارتفاع های بیش تر از 4 متر و در سقف های دال بتن استفاده شود و علت آن جنبه ی فنی و ایمنی داربست های مدولار نسبت به جک های سقفی است. در تولید جک های سقفی از لوله های درز دار استفاده نشود بهترین جنس چدن داکتیل نشکن است.

 

قیمت

اندازه قسمت پایین

اندازه قسمت بالا

طول صلیب

مشخصات رزوه

ضخامت لوله

وزن

نام

ردیف

تماس بگیرید

۱٫۵ متر

۲ متر

۷۵ سانتی متر

۲۰ سانتی

۲ میلیمتر

۱۳٫۳ کیلوگرم

جک سقفی 3.5 متری سر جدا

1

تماس بگیرید

۱٫۵ متر

۲ متر

۷۵ سانتی متر

۲۰ سانتی

۲ میلیمتر

۱۳٫۳ کیلوگرم

جک سقفی 3.5 متری سر ثابت

2

تماس بگیرید

۲ متر

۲ متر

۷۵ سانتی متر

۲۰ سانتی

۲ میلیمتر

۱۴٫۵ کیلوگرم

جک سقفی 4 متری سر ثابت

3

تماس بگیرید

۲ متر

۲ متر

۷۵ سانتی متر

۲۰ سانتی

۲ میلیمتر

۱۴٫۵ کیلوگرم

جک سقفی 4 متری سرجدا

4

تماس بگیرید

۲ متر

۳ متر

۷۵ سانتی متر

۲۰ سانتی

۲٫۵ میلیمتر

۲۰٫۵ کیلوگرم

جک سقفی 5 متری

5

 

 

انواع جک سقفی

جک سقفی در دو نوع  سبک و سنگین تولید می شود. جک سقفی سبک از لوله های سبک با ضخامت 2 میلیمتر و جک سقفی سنگین از لوله های سنگین با ضخامت 2.5 میلیمتر تولید می شود. مزیت جک سقفی سنگین بالا بودن تحمل بار آن نسبت به جک های سبک می باشد. در جک های متوسط قسمت پایین جک لوله هایی با ضخامت 2.5 میلی متر و در قسمت بالا لوله هایی با ضخامت 2 میلی متر به کاربرده شده است.
مجموعه قالب علیخانی با کادر مجرب و متخصص خود با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خرید و فروش تجهیزات قالب بندی نو و دست دوم آماده ارائه خدمات به سراسر ایران می باشد.

 


اجزای جک سقفی چیست ؟

انواع مختلف جک های سقفی از قسمت های متفاوتی تشکیل شده اند. از اصلی ترین قسمت هایی که جک سقفی را تشکیل می دهد، چندین قسمت نری و مادگی و رزوه است که هر کدام از این ها در انواع مختلف از جمله جک سقفی U شکل، جک سقفی T شکل، جک سقفی و صلیب دار و غیره با یکدیگر می تواند متفاوت باشد.

کاربرد جک سقفی چیست ؟

فرقی نمی کند برای سقف ساختمان تان در نظر دارید ، چه سقفی بسازید هر نوع سقفی از سقف های وافل گرفته، تا تیرچه بلوک طاق ضربی، طاق یونولیت و غیره همه و همه یک ویژگی دارند که باید مقاوم باشند و پایداری بسیار زیادی داشته باشند. ایجاد این مقاومت بالا و پایداری بسیار بالا برای سقف در جک های سقفی پیدا می شود. از اصلی ترین کاربرد جک سقفی همین بالا بردن مقاومت و پایدار کردن آن سقف می باشد. زمانی که در حال ساخت ساختمان و اجرای سقف آن هستیم باید برای سقف که گاهی در نظر بگیریم. تا بتواند دیوار و نگه دارد و مانع از ریزش آن بشود. استفاده از جک سقفی بهترین گزینه برای این کار است.
 

کیفیت جک سقفی خوب

از جک سقفی برای نگهداری موقت سقف در حال ساخت استفاده می شود. جک سقفی در پروژه های ساختمان سازی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت سقفی باید به گونه‌ای باشد، که فشار زیاد سقف و باری که با آن وارد می‌شود را بتوانند تحمل کنند.

کیفیت جک سقفی زمان مشخص می‌شود که بتواند فشار بار سقف را تحمل کند. اگر از جک سقفی نا مناسب و با کیفیت پایین استفاده کنید، خسارت های جبران ناپذیری چه مالی و انسانی وارد میکند. جک سقفی با کیفیت تولید ساخته شده است که زمانی که روی زمین ناهموار قرار می‌گیرد، عمود باشد و زمانی که روی زمین سست قرار می گیرد، در زمین فرو نرود. جک سقفی برای همه پروژه های عمرانی، قابل استفاده است و نقش بسیار مهمی در ساخت ساختمان ایفا می کند.

انواع جک سقفی


جک سقفی انواع مختلفی دارد. از جنگ های سقفی صلیب دار گرفته تا جک سقفی بدون صلیب، جکهای سقفی تلسکوپی، جک سقفی شمعی، جک سقفی جک فلزی، U شکل، جک سقفی عراقی و غیره همه و همه جکهای سقفی هستند که می‌توان آنها را در سایز ها و اندازه های مختلف در بازار تهیه و پیدا کرد.
sq-sample40

سر جک صلیب

sq-sample40

جک سقفی 5 متری

sq-sample40

جک سقفی 4 متری سرجدا

sq-sample40

جک سقفی 4 متری سرثابت

sq-sample40

جک سقفی 3.5 متری سر جدا

sq-sample40

جک سقفی 3.5 متری سر ثابت

تماس با واحد فروش ارتباط از طریق واتس آپ